Klubovi

Lokomotiva

NK Lokomotiva
Adresa: Radoslava Cimermana 3, Zagreb
Web: www.nklokomotiva.hr
Osnovan: 1914.
Stadion: Maksimir (35.123)
Nadimak: Lokosi

Lokomotiva
Lokomotiva
foto: Drago Sopta/HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Mate Antunović4102010
Leon Belcar6305101
Marijan Čabraja3270010
Kristijan Čabrajić5450000
Noel Đurković7256200
Feta Fetai3175010
Noa Godec2135010
Jakov Gurlica129000
Tino Jukić3270010
Fran Karačić4336020
Ivan Katić7474120
Teodor Kralevski5153000
Lovre Kulušić129000
Marcel Lorber5233011
Mirko Marić5305100
Dardan Morina254010
Marko Pajač3269021
Josip Posavec7630000
Duje Reić124001
Pavle Smiljanić4106010
Kayke Rodrigo Souza de Abreu270000
Matija Subotić8579000
Mirko Sušak3193000
Dominik Thaqi7206010
Athanasios Triantafyllou8691130
Jakov-Anton Vasilj6322000
Marko Vešović5405120
Dušan Vuković8677310

Adresa: Radoslava Cimermana 3, 10000 Zagreb
e-mail: nklokomotiva@nklokomotiva.hr
Web: www.nklokomotiva.hr
Telefon: +385 1 6553 203
Fax: +385 1 6553 348
Predsjednik: dr. Miroslav Gluhinić
Direktor: Božidar Šikić
Sportski direktor: Silvijo Čabraja
Trener: Nikica Jelavić

1. kolo
Izvještaj
01.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 19612 : 3Lokomotiva01.08.2026. 18:30, Aldo Drosina, Pula
2. kolo
Izvještaj
08.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva3 : 1Gorica08.08.2026. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
3. kolo
Izvještaj
15.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek1 : 0Lokomotiva15.08.2026. 21:00, Opus Arena, Osijek
4. kolo
Izvještaj
21.08.2026. 20:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš4 : 1Lokomotiva21.08.2026. 20:00, Gradski stadion, Velika Gorica
5. kolo
Izvještaj
31.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk2 : 0Lokomotiva31.08.2026. 18:30, Gradski stadion Poljud, Split
6. kolo
Izvještaj
06.09.2026. 21:00
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo2 : 1Lokomotiva06.09.2026. 21:00, Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
7. kolo
Izvještaj
12.09.2026. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva1 : 1Rijeka12.09.2026. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
8. kolo
Izvještaj
20.09.2026. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 2Lokomotiva20.09.2026. 20:00, Stadion Maksimir, Zagreb
9. kolo
Izvještaj
11.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Varaždin11.10.2026. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
17.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196117.10.2026. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
11. kolo
Izvještaj
24.10.2026.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva24.10.2026., Gradski stadion, Velika Gorica
12. kolo
Izvještaj
31.10.2026.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Osijek31.10.2026., Stadion Maksimir, Zagreb
13. kolo
Izvještaj
07.11.2026.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš07.11.2026., Stadion Maksimir, Zagreb
14. kolo
Izvještaj
21.11.2026.
SuperSport HNL
Kajzerica, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk21.11.2026., Kajzerica, Zagreb
15. kolo
Izvještaj
28.11.2026.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo28.11.2026., Stadion Maksimir, Zagreb
16. kolo
Izvještaj
05.12.2026.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva05.12.2026., HNK Rijeka, Rijeka
17. kolo
Izvještaj
12.12.2026.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo12.12.2026., Stadion Maksimir, Zagreb
18. kolo
Izvještaj
19.12.2026.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva19.12.2026., Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
23.01.2027.
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Lokomotiva23.01.2027., Aldo Drosina, Pula
20. kolo
Izvještaj
30.01.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Gorica30.01.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
21. kolo
Izvještaj
06.02.2027.
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Lokomotiva06.02.2027., Opus Arena, Osijek
22. kolo
Izvještaj
13.02.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš : Lokomotiva13.02.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
23. kolo
Izvještaj
20.02.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Hajduk20.02.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
24. kolo
Izvještaj
27.02.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo : Lokomotiva27.02.2027., Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
25. kolo
Izvještaj
06.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Rijeka06.03.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
26. kolo
Izvještaj
13.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Lokomotiva13.03.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
27. kolo
Izvještaj
20.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin20.03.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
03.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Istra 196103.04.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
29. kolo
Izvještaj
10.04.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Lokomotiva10.04.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
30. kolo
Izvještaj
17.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Osijek17.04.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
31. kolo
Izvještaj
24.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Rudeš24.04.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
32. kolo
Izvještaj
01.05.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Lokomotiva01.05.2027., Gradski stadion Poljud, Split
33. kolo
Izvještaj
08.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Slaven Belupo08.05.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
34. kolo
Izvještaj
12.05.2027.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Lokomotiva12.05.2027., HNK Rijeka, Rijeka
35. kolo
Izvještaj
15.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Dinamo15.05.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
36. kolo
Izvještaj
22.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva22.05.2027., Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk9612189+919
2.Dinamo85121811+716
3.Osijek95131814+416
4.Varaždin8431137+615
5.Rijeka7421137+614
6.Istra 196193331714+312
7.Lokomotiva82151116-57
8.Slaven Belupo8215716-97
9.Rudeš92161225-137
10.Gorica9126614-85

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Varaždin

11.10.2026.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Dinamo - Lokomotiva 3:2

20.09.2026.

Stadion Maksimir, Zagreb

Ljestvica

1.Hajduk9+919
2.Dinamo8+716
3.Osijek9+416
4.Varaždin8+615
5.Rijeka7+614
6.Istra 19619+312
7.Lokomotiva8-57
8.Slaven Belupo8-97
9.Rudeš9-137
10.Gorica9-85