Klubovi

Varaždin

NK Varaždin Varaždin
Adresa: Zagrebačka 94, Varaždin
Web: nk-varazdin.hr
Osnovan:2012 .
Stadion: Varteks (8.818)
Nadimak:Bumbari

Varaždin
Varaždin
foto: HNS
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • RSS
  • Vijesti iz kluba
  • Statistika
  • O klubu
  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
Još vijesti
IgračNastupaMinutaGolovaŽKCK
Valentin Akrap252100
Ivan Canjuga8692300
Elvir Duraković399000
Tomislav Duvnjak8165000
Stipe Jurić4195010
Aleksa Latković8593210
Sven Lesjak16000
Frane Maglica8681030
Luka Mamić8698300
Ivan Mamut5401200
Mario Marina8607020
Mario Mladenovski8668200
Ivan Posavec232000
Luka Posinković239000
David Puclin119000
Roberto Punčec261000
Gregor Sikošek8595030
Josip Silić8720000
Luka Škaričić6146010
Iuri Antonio Teixeira Tavares8580000
Novak Tepšić8612010
Emmanuel Chimereucheya Uchegbu6125000
Matej Vuk5134000

Adresa: Zagrebačka 94, 42000 Varaždin
e-mail
: info@nk-varazdin.hr
Web: nk-varazdin.hr
Telefon
: + 385 42 488065
Fax
: + 385 42 488067
Predsjednik kluba
: Dražen Vitez
Direktor: Toni Dalić
Sportski direktor: Nikola Šafarić
Trener: Nikola Šafarić

1. kolo
Izvještaj
02.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 1Hajduk02.08.2026. 18:30, Stadion Varteks, Varaždin
2. kolo
Izvještaj
09.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo1 : 4Varaždin09.08.2026. 18:30, Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
3. kolo
Izvještaj
16.08.2026. 18:30
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Rijeka16.08.2026. 18:30, Stadion Varteks, Varaždin
4. kolo
Izvještaj
22.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo3 : 1Varaždin22.08.2026. 21:00, Stadion Maksimir, Zagreb
5. kolo
Izvještaj
29.08.2026. 21:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin2 : 0Rudeš29.08.2026. 21:00, Stadion Varteks, Varaždin
6. kolo
Izvještaj
04.09.2026. 20:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Istra 196104.09.2026. 20:00, Stadion Varteks, Varaždin
7. kolo
Izvještaj
14.09.2026. 18:00
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica2 : 2Varaždin14.09.2026. 18:00, Gradski stadion, Velika Gorica
8. kolo
Izvještaj
19.09.2026. 17:00
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin0 : 0Osijek19.09.2026. 17:00, Stadion Varteks, Varaždin
9. kolo
Izvještaj
11.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva0 : 1Varaždin11.10.2026. 15:00, Stadion Maksimir, Zagreb
10. kolo
Izvještaj
18.10.2026. 15:00
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin18.10.2026. 15:00, Gradski stadion Poljud, Split
11. kolo
Izvještaj
24.10.2026.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo24.10.2026., Stadion Varteks, Varaždin
12. kolo
Izvještaj
31.10.2026.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin31.10.2026., HNK Rijeka, Rijeka
13. kolo
Izvještaj
07.11.2026.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo07.11.2026., Stadion Varteks, Varaždin
14. kolo
Izvještaj
21.11.2026.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš : Varaždin21.11.2026., Gradski stadion, Velika Gorica
15. kolo
Izvještaj
28.11.2026.
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin28.11.2026., Aldo Drosina, Pula
16. kolo
Izvještaj
05.12.2026.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica05.12.2026., Stadion Varteks, Varaždin
17. kolo
Izvještaj
12.12.2026.
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Varaždin12.12.2026., Opus Arena, Osijek
18. kolo
Izvještaj
19.12.2026.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva19.12.2026., Stadion Varteks, Varaždin
19. kolo
Izvještaj
23.01.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Hajduk23.01.2027., Stadion Varteks, Varaždin
20. kolo
Izvještaj
30.01.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
Slaven Belupo : Varaždin30.01.2027., Gradski stadion "Ivan Kušek Apaš", Koprivnica
21. kolo
Izvještaj
06.02.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rijeka06.02.2027., Stadion Varteks, Varaždin
22. kolo
Izvještaj
13.02.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Dinamo : Varaždin13.02.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
23. kolo
Izvještaj
20.02.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Rudeš20.02.2027., Stadion Varteks, Varaždin
24. kolo
Izvještaj
27.02.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Istra 196127.02.2027., Stadion Varteks, Varaždin
25. kolo
Izvještaj
06.03.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Gorica : Varaždin06.03.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
26. kolo
Izvještaj
13.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Osijek13.03.2027., Stadion Varteks, Varaždin
27. kolo
Izvještaj
20.03.2027.
SuperSport HNL
Stadion Maksimir, Zagreb
Lokomotiva : Varaždin20.03.2027., Stadion Maksimir, Zagreb
28. kolo
Izvještaj
03.04.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion Poljud, Split
Hajduk : Varaždin03.04.2027., Gradski stadion Poljud, Split
29. kolo
Izvještaj
10.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Slaven Belupo10.04.2027., Stadion Varteks, Varaždin
30. kolo
Izvještaj
17.04.2027.
SuperSport HNL
HNK Rijeka, Rijeka
Rijeka : Varaždin17.04.2027., HNK Rijeka, Rijeka
31. kolo
Izvještaj
24.04.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Dinamo24.04.2027., Stadion Varteks, Varaždin
32. kolo
Izvještaj
01.05.2027.
SuperSport HNL
Gradski stadion, Velika Gorica
Rudeš : Varaždin01.05.2027., Gradski stadion, Velika Gorica
33. kolo
Izvještaj
08.05.2027.
SuperSport HNL
Aldo Drosina, Pula
Istra 1961 : Varaždin08.05.2027., Aldo Drosina, Pula
34. kolo
Izvještaj
12.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Gorica12.05.2027., Stadion Varteks, Varaždin
35. kolo
Izvještaj
15.05.2027.
SuperSport HNL
Opus Arena, Osijek
Osijek : Varaždin15.05.2027., Opus Arena, Osijek
36. kolo
Izvještaj
22.05.2027.
SuperSport HNL
Stadion Varteks, Varaždin
Varaždin : Lokomotiva22.05.2027., Stadion Varteks, Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk9612189+919
2.Dinamo85121811+716
3.Osijek95131814+416
4.Varaždin8431137+615
5.Rijeka7421137+614
6.Istra 196193331714+312
7.Lokomotiva82151116-57
8.Slaven Belupo8215716-97
9.Rudeš92161225-137
10.Gorica9126614-85

Sljedeća utakmica

Lokomotiva - Varaždin

11.10.2026.

Stadion Maksimir, Zagreb

Prethodna utakmica

Varaždin - Osijek 0:0

19.09.2026.

Stadion Varteks, Varaždin

Ljestvica

1.Hajduk9+919
2.Dinamo8+716
3.Osijek9+416
4.Varaždin8+615
5.Rijeka7+614
6.Istra 19619+312
7.Lokomotiva8-57
8.Slaven Belupo8-97
9.Rudeš9-137
10.Gorica9-85